Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni podnieśli podatki. Podwyżki uderzą w najbiedniejszych

Utworzony przez Jacekbp64, 29 grudnia 2010 r. o 21:43
Mnie zastanawia dlaczego wiekszosc radnych na zalaczonym zdjeciu odwraca glowy i patrzy na jedna osobe. Rozwiazanie jak zwykle okazalo sie banalnie proste - zgadnijcie, ktora osoba puściła bąka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Mnie zastanawia dlaczego wiekszosc radnych na zalaczonym zdjeciu odwraca glowy i patrzy na jedna osobe. Rozwiazanie jak zwykle okazalo sie banalnie proste - zgadnijcie, ktora osoba puściła bąka?
Słuszne spostrzeżenie lecz ja poszedłbym innym tropem i stwierdził że ten kto wypuścił ulotnił się natychmiast, Rada zaś stwierdziła że ten zapach to Paco Rabanne "One Million" (właściwie 100 milionów) , co widać po ich rozanielonych minach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Słuszne spostrzeżenie lecz ja poszedłbym innym tropem i stwierdził że ten kto wypuścił ulotnił się natychmiast, Rada zaś stwierdziła że ten zapach to Paco Rabanne "One Million" (właściwie 100 milionów) , co widać po ich rozanielonych minach.
[media]http://www.youtube.com/watch?v=lK3haKy1304&feature=player_embedded[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie ten kandydat PiS który ci się (podobno prawicowcu) nie podoba to Czapski wygrałby w 1 turze. Abramowiczowi mozna zarzucić tylko jedno- wiarę to, że PO chodzi o idee a nie o kasę i stanowiska. Co prawda w 1 turze PO krytykowało Czapskiego w tak zasadniczy sposób, że mozna było uwierzyć, że naprawdę chcą dobra Białej ale tak wytrawny polityk jak poseł powinien wiedzieć,że PO to sa ludzie bezideowi, nastawieni wyłącznie na władzę. PO za stanowisko v-c prezydenta sprzedało nawet swój podstawowy punkt programu jakim jest - niskie podatki i dbanie o przedsiębiorców. Wilczewski i spółka zrobiło w trąbę elektorat PO ale idę w zakład, że i tak ludzie to zapomną i bez refleksji dalej beda krzyczeć precz z Pisem, przecz z Pisem itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
ludzie to zapomną i bez refleksji dalej beda krzyczeć precz z Pisem, przecz z Pisem itd.
Bezideowi sa wszyscy politycy. Partia ponad wszystko, nie liczy sie interes lokalnej grupy, wyborcow. Poslowie po wybraniu leja na wszystko, im tylko chodzi o reelekcje. Dlatego w wyborach lokalnych nie powinno sie glosowac na partie, a na czlowieka. na bezpartyjnego - partyjniacy zawsze glosuja tak jak im kaze wladza partii z gory. Pis? dopoki z ta partia bedzie skojarzony Szalony Jaroslaw, dopoty partia bedzie marginalna. Ze szkoda dla Polski. PIS powinien sie rozwiazac - tylko wtedy PO bedzie cos robic, a tak, jesli jedna z glownych partii opozycyjnych kojarzy sie z idiota, dopoki pis trzyma sztamę z kościolem, rydzykiem i ludzmi pokroju Macierewicza to PIS jest spalony. A PO nic nie musi robic by wygrac wybory, kazdy normalny czlowiek majac do wyboru klub Jaroslawa (szalonego bez prochow uspokajajacych) wybiera PO. Jaroslaw pokazal na co go stac, dlatego PIS jest spisany na straty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sluzbista napisał:
Bezideowi sa wszyscy politycy. Partia ponad wszystko, nie liczy sie interes lokalnej grupy, wyborcow. Poslowie po wybraniu leja na wszystko, im tylko chodzi o reelekcje. Dlatego w wyborach lokalnych nie powinno sie glosowac na partie, a na czlowieka. na bezpartyjnego - partyjniacy zawsze glosuja tak jak im kaze wladza partii z gory. Pis? dopoki z ta partia bedzie skojarzony Szalony Jaroslaw, dopoty partia bedzie marginalna. Ze szkoda dla Polski. PIS powinien sie rozwiazac - tylko wtedy PO bedzie cos robic, a tak, jesli jedna z glownych partii opozycyjnych kojarzy sie z idiota, dopoki pis trzyma sztamę z kościolem, rydzykiem i ludzmi pokroju Macierewicza to PIS jest spalony. A PO nic nie musi robic by wygrac wybory, kazdy normalny czlowiek majac do wyboru klub Jaroslawa (szalonego bez prochow uspokajajacych) wybiera PO. Jaroslaw pokazal na co go stac, dlatego PIS jest spisany na straty.
Podoba mnie się twoja opinia.PO nawet wprowadzając nietrafione reformy nie naraża się na porażkę.Tłuszcza i tak ich wybierze bo jak ma do wyboru Jareczka na prochach i innych jemu podobnych pomyśli chwilę i wybierze kandydata PO.A tym bardziej że się kumają z katolami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inny napisał:
Podoba mnie się twoja opinia.PO nawet wprowadzając nietrafione reformy nie naraża się na porażkę.Tłuszcza i tak ich wybierze bo jak ma do wyboru Jareczka na prochach i innych jemu podobnych pomyśli chwilę i wybierze kandydata PO.A tym bardziej że się kumają z katolami.
Panie ewentualnie Panowie gratuluję trafności spostrzeżeń, podejrzewam że studiujecie Politologię w Szkółce Bergiera. Tylko proszę mnie jeszcze łaskawie oświecić jakie to reformy przeprowadziła PO udane czy nieudane ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Wierszyk nie mój tylko Gałczyńskiego. Zygmunt przecież wiesz. Ja jestem gotów się włączyć i może warto wziąć tę władzę we własne ręce, przecież w Białej nie brakuje zdolnych, pracowitych ludzi. Dosyć biadolenia i grania tą samą wyszmelcowaną, znaczoną, talią kart, składającą się z samych "dupków żołędnych" i towarzyszy Szmaciaków. Jeśli zaczynać to już teraz, warto sprawę przedyskutować. Niech Biała będzie Białą Podlaską.Alternatywą jest praca za "godziwą stawkę" u Jaworskiego, żarcie wyśmienitego Wieśmaka, a jak się już zejdzie z tego świata to skremowanie w spalarni (jeśli wybudują) jako uwieńczenie życia.
Nie pisałem, że Twój tylko, że ładny. Chcę się odnieść do Twojej i Pistoleta wypowiedzi.Z całą pewnością w Białej nie brakuje ludzi zdolnych, tych młodych i tych starszych, którym ekipa rządząca nigdy nie dawała dojść do głosu.Z całą pewnością znajdzie się grupa ludzi którzy wiedzą jak zarządzać miastem, w którym kierunku powinno ono zmierzać. Jest jeden problem, kto zorganizuje grupę, która przygotuje następne wybory? Czy będą to partie polityczne? Czy Abramowicz jest liderem? czy potrafi skupić ludzi i wypracować coś nowego? Czy może PO ma w swoich szeregach ciekawego lidera? A może coś pozapartyjnego? i znów pytanie kto to ruszy z posad? Strasznie dużo tych pytań ale i sytuacja niecodzienna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inny napisał:
Podoba mnie się twoja opinia.PO nawet wprowadzając nietrafione reformy nie naraża się na porażkę.Tłuszcza i tak ich wybierze bo jak ma do wyboru Jareczka na prochach i innych jemu podobnych pomyśli chwilę i wybierze kandydata PO.A tym bardziej że się kumają z katolami.
Wytłumacz mi co jest złego w katolicyzmie? Chętnie poczytam twój wywód. Chyba, że nie złapałem ironii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zygmunt III napisał:
Wytłumacz mi co jest złego w katolicyzmie? Chętnie poczytam twój wywód. Chyba, że nie złapałem ironii?
To kogo zwolniono z podatków - mieszkańcy są ciekawi która grupa trzyma władzę w Białej ? Trzeba budować opozycję, może jakieś spotkanie, warto podyskutować ? Od słów przejść do czynów, pora na zmiany inaczej zdechniemy, lub będziemy musieli wyjechać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zygmunt III napisał:
Nie pisałem, że Twój tylko, że ładny. Chcę się odnieść do Twojej i Pistoleta wypowiedzi.Z całą pewnością w Białej nie brakuje ludzi zdolnych, tych młodych i tych starszych, którym ekipa rządząca nigdy nie dawała dojść do głosu.Z całą pewnością znajdzie się grupa ludzi którzy wiedzą jak zarządzać miastem, w którym kierunku powinno ono zmierzać. Jest jeden problem, kto zorganizuje grupę, która przygotuje następne wybory? Czy będą to partie polityczne? Czy Abramowicz jest liderem? czy potrafi skupić ludzi i wypracować coś nowego? Czy może PO ma w swoich szeregach ciekawego lidera? A może coś pozapartyjnego? i znów pytanie kto to ruszy z posad? Strasznie dużo tych pytań ale i sytuacja niecodzienna.
Właściwie to nie łatwo będzie cos nowego stworzyć w naszym mieście, wydawało się że może "młodzi" z PO coś zdziałają ale niestety wydaje się że Chodziński jest w odstawce (pewnie ugrał za dobry wynik i "koledzy" się go wystraszyli) a może nie i ... ciekawe czy Czapski go kupił i zostanie Wiceprezydentem ?? bo słuchy chodzą że PO zagospodaruje tą posadkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas na młodych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gabor napisał:
Czas na młodych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...